Series
Ratings
180
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- ProposeRated ★ 4.0
- FeelingsRated ★ 4.0
- School 3Rated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5- Bad HousewifeRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 4.0
- Ad MadnessRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5- Into the SunlightRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0