Movies
Ratings
577- The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
- ExhumaRated ★ 3.5
- Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
- The FabelmansRated ★ 3.0
- 12.12: THE DAYRated ★ 3.0
- Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
- The Boy and the HeronRated ★ 3.0
- Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
- Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
- The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
- The LobsterRated ★ 4.0
- The First Slam DunkRated ★ 4.0
- Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
- Little ForestRated ★ 4.0
- Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
- Jurassic WorldRated ★ 3.0
- Life Is BeautifulRated ★ 3.0
- BrokerRated ★ 3.0
- The RoundupRated ★ 3.0
- Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0