Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0