Movies
Ratings
510
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.5
CliffhangerRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
SphereRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0