Series
Ratings
52
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0