Titles you rated
If We Were A SeasonRated ★ 5.0- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.5
- No Path BackRated ★ 5.0
- Forgotten SeasonRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
Before Some RiseRated ★ 5.0
Strangers in LoveRated ★ 5.0
EDENRated ★ 5.0- Excited Again, Camping in Love Season 2Rated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0