Movies
Ratings
220
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.5