Movies
Ratings
386
The ReaderRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Doggy PooRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5