Titles you rated
The ClientRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
MontageRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5