Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0