Movies
Ratings
69
Before MidnightRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0