Movies
Ratings
147
The HandmaidenRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0