Movies
Ratings
101
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0