Movies
Ratings
168
HairsprayRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5