Movies
Ratings
18
MasqueradeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0