Series
Ratings
267
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Song of the BanditsRated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 5.0