Movies
Ratings
407
Yes ManRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 2.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
PredatorRated ★ 2.5