Series
Ratings
102
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Link ClickRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 2.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The DropoutRated ★ 4.0