Movies
Ratings
100
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5