Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 2.5