Series
Ratings
32
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Down for LoveRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0