Titles you rated
Man from the EquatorRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
The VirusRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0