Series
Ratings
15
Fake It Till You Make ItRated ★ 4.5
My Daddy Long LegsRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0