Series
Ratings
66
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 3.5