Movies
Ratings
213
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5