Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0