Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5