Titles you rated
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Love on the SpectrumRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 3.5