Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
Full Swing Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0