Movies
Ratings
427
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0