Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
SweetpeaRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 2.0
Yakamoz S-245Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
The Killing VoteRated ★ 1.0
King the LandRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.0