Series
Ratings
14
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0