Movies
Ratings
53
My Rainy DaysRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 0.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
GloveRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0