Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0