Series
Ratings
14
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5