Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Ahiru no SoraRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
BORDERRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- トリハダRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0