Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0