Series
Ratings
20- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0