Series
Ratings
73- 傾物語Rated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
Robotics;NotesRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
Great PretenderRated ★ 4.0- Initial D: Final StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0