Series
Ratings
24
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Transporter: The SeriesRated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 0.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 0.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.0