Movies
Ratings
19
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 0.5
Like for LikesRated ★ 5.0