Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0