Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0