Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0