Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0