Movies
Ratings
86
Three SistersRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5