Movies
Ratings
340
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0