Movies
Ratings
49
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 1.5
Pitch PerfectRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 2.0