Series
Ratings
22
SKY CastleRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 3.5