Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.0